KURUCUMUZ

Emrah Salbacak 1984 yılında Giresunda doğmuştur. Öğrenim hayatına Gölcük İlköğretim Okulunda başlamış ve lise kısmını Gölcük Atatürk Anadolu Lisesininde tamamlamıştır. Sakarya Üniversitesi Matematik Bölümünü bitirerek mesleğe adımını atmıştır. Eğitim yönetimi ve denetimi konusunda yüksek lisansını yine Sakarya Üniversitesinde yapmıştır. Çeşitli dershaneler ve özel okullarda görev aldıktan sonra 2012 yılından bu yana Gölcükte Eğitim kurumu kurucusu olarak hizmet vermektedir. Etüt Merkezi ve Özel Öğretim kurslarında öğrencilerinin yakaladığı yüksek başarıları 2019 yılında açtığı Özel Emrah SALBACAK Koleji çatısı altında devam ettirmek üzere yeni bir başlangıç yapmıştır.


Es Koleji olarak amacımız, bize emanet edilen çocuklarımızın öncelikle sağlıklı, mutlu, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan, öğrenmeyi öğrenen, empati kurabilme yeteneği gelişmiş bireyler olarak hayatlarına devam etmeleridir.

Es Koleji`nin kuruluş amacı "iyi eğitim`dir. İyi eğitim fiziki olarak iyi donatılmış ortamlarda iyi bir eğitim programı ile ve iyi öğretmenlerle yapılır. Kurumumuz yaklaşımını hep bu doğrultuda olmuştur.

Biz yıllardır her çocuk özeldir mantığı ile çocuklarımın bireysel farklılıklarının farkında olarak çalışıyoruz. Son yıllarda butik anlayış diye bahsedilen yapıyı 2013 yılından beri kullanıyoruz. Sanayileşen çağın aksine öğrencisine dokunan, gözünün içine bakan daha da önemlisi her öğrencisini tanıyan bir okuluz.


Hep birlikte daha iyi bir gelecek inşaa edecek nesiller yetiştirmek dileğiyle.